عجیب ترین ویروس های کامپیوتری سال 2007 !

سال ،۲۰۰۷ شروعی تازه برای خرابکاران اینترنتی و هکرها بوده است تا علاوه بر افزایش تنوع عملکردهای غیرقانونی، روش های تخریبی عجیب و نامتعارفی را نیز برحسب خلاقیت شخصی خود ابداع کرده و مورد استفاده قرار دهند تا روش های نفوذ و تخریب بدافزارهای رایانه ای نیز، به مراتب متنوع تر، متفاوت تر و نامتعارف تر از گذشته باشد. مهم ترین این ویروس های عجیب و غریب، منتشر شده که در زیر می بینید: 

 a98a87f6b53b42c28bee03d73007cc46.jpg

●کرم رایانه ای USBToy.A، با نفوذ به سیستم ها و در کنار فعالیت های تخریبی خود به تبلیغ دینی و ارشاد مذهبی کاربران می پردازد. به عنوان مثال این بدافزار، در هنگام راه اندازی سیستم عامل، آیه هایی از انجیل را برای کاربر نمایش داده و برای مردم جهان، رستگاری الهی آرزو می کند !!!

● ویروس موعظه گر!
کرم رایانه ای USBToy.A، با نفوذ به سیستم ها و در کنار فعالیت های تخریبی خود به تبلیغ دینی و ارشاد مذهبی کاربران می پردازد. به عنوان مثال این بدافزار، در هنگام راه اندازی سیستم عامل، آیه هایی از انجیل را برای کاربر نمایش داده و برای مردم جهان، رستگاری الهی آرزو می کند!
● ویروسی که زیاد می دانست! تروژان Burglar.A، علاوه بر سرقت رمزهای عبور و اطلاعات محرمانه دیگر، مشخصات دقیق جغرافیایی، اطلاعاتی و رایانه ای کاربران مورد حمله خود را به آنها اطلاع داده و به منتشر کننده خود ارسال می نماید.
● کدمخرب، با آرزوهای بزرگ!
کد مخرب ArmyMovement که به طور خاص در ترکیه مشهور شد، با ارسال پی درپی پیغام های غیرواقعی به کاربران به زبان ترکی، ادعا می کرد که دستمزد کارکنان دولت در آینده تا سقف ۵۰ درصد زیاد می شود! کرم Rinbot.B بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت، زیرا علاوه بر تخریب وسیع سیستم، با نمایش یک مصاحبه تخیلی (اما کاملاً حرفه ای) با خبرگزاری CNN، از دلایل و انگیزه های خالق و منتشرکننده خود، خبر می داد.
● سارق چیره دست!
هیچ نوع فایل، داده و یا اطلاعات مهم و حساس، از چشمان تیز بین XPCSpy، در امان نیست. عبارت های تایپ شده در صفحات وب، اطلاعات مربوط به پنجره های بازشده، برنامه های اجراشده، وب سایت های مرورشده و یا حتی ای میل های خوانده شده توسط کاربر، بخشی از مواردی است که این کد خطرناک، سرقت می کند.
● ویروس شوخ طبع!
ویروسKetawa.A به جای اجرای عملکردهای تخریبی و ایجاد اختلال در فعالیت سیستم، با استفاده از زبان مالایایی به ارسال لطیفه های پی درپی برای کاربر و تشویق وی به خندیدن می پردازد. ویروس Gronev.A که سراغ جستجوگران موسیقی در اینترنت می رود، برنامه Media Player را به طور خودکار اجرا کرده و شروع به نواختن یک سمفونی زیبا و مشهور با عنوان Lagu، می کند. در حالی که کاربر نگون بخت به قطعه دلنواز و درحال پخش، گوش می دهد، رایانه وی به تدریج با تخریب و اختلال شدیدی مواجه می شود! سینما همیشه علاقه مندان حرفه ای و پروپاقرص خود را داشته است. طراحان و منتشرکنندگان Harreinx.A و Pirabbian.A با هدف قراردادن دوستداران این هنر و ادعای دانلود رایگان فیلم های پرفروش و پرطرفدار، کاربران را به کلیک بر روی لینک های آلوده تحریک می کنند! آرزو کنید رایانه شما هیچ وقت توسط ویروس BotVoice.A بی رحم آلوده نشود، دوم این که امیدوار باشید لااقل هنگام ورود ناگهانی این کد به رایانه، بلندگوهای سیستم خاموش باشند. وگرنه BotVoice.A، حضور خود را با صدایی بلند به کاربر اعلام کرده و تا وقتی که کلیه فایل ها و داده های مهم سیستم را پاک کند، جملات خود را پی درپی تکرار می کند.

منبع : http://aftab.ir

لحظه ها را می گذارنیم ، غافل از اینکه خوشبختی در  آن لحظه هایی بود که گذراندیم27.gif

/ 2 نظر / 40 بازدید
سارا

سلام وبلاگه جالب و زیبایی داری ! راستی چرا نمی خوای چند تا فایل تبلیغاتی تو وبلاگت بزاری و به همین سادگی کسب درآمد کنی مگه وبلاگه تو از بعضی وبلاگای دیگه چی کم داره از خیلی هاشون خیلی هم بهتره! اگه واقعا دوست داری با راحتترین کار پولدار بشی که صددرصد تضمینیه و من خودم درآمد ماهیانه دارم! بیا وبلاگه من ،بالای صفحه یه لینکه متحرک صورتی رنگ هست روش کلیلک کن بعد هم دیگه کامل اونجا توضیح داده شده. یه سایته ایرانیه میری عضوش می شی بعدش برات چن تا کد تبلیغاتی میدن که باید اونو بزاری تو قسمت تنظیمات وبلاگ"در بخش کدهای اختصاصی" بعدش هر کلیکی که به اون فایلهای تبلیغاتی میشه به صندوقت 60تومان اضافه میشه(اگه تعداد کلیکات صفر باشه بعد از 48ساعت عضویتت غیرفعال میشه پس بهتره خودت همون اولش یه کلیکی بکنی!) و در کل به حسابت واریز میشه (که البته حسابت باید سیبای ملی یا سپهر صادرات باشه) . راستی اگه حساب نداشتی مشکلی نداره فقط هنگام عضویت جای شماره حساب ده تا 1 و سه تا صفر وارد کن تا هر وقت حساب باز کردی از بخش ویرایش حساب ، شماره حسابتو عوض کنی ! "بهتره قبل از عضویت قوانین و راهنمایی های سایت رو بخونی" یا

امیر

سلام. وبلاگ جالبی دارین. بهتون تبریک میگم. خوشحال میشم به منم سر بزنین اگه دوست داشتین تبادل لینک کنیم منو با اسم "عصر مطلب" لینک کنین و توی نظرات بلاگم خبرم کنین